Özbekistan’ın başkenti olarak bilinen Taşkent bölge genelinde hareketli anlar yaşanmaya devam ediyor. Aynı zamanda bu kapsamda ise çeşitli söylentiler de gündemden düşmeye devam ediyor. Ard grup ile ilgili yaşanan bu sıcak gelişme ise Özbekistan genelinde de hareketli anların yaşanmasına olanak tanıyor. Ortaya çıkan iddialarda Ard grubun Taşkent’te %100 bağlı olacağı bir şirket kuracağı yer alıyor. Her ne kadar bu iddialar net ve gerçek bir şekilde açıklanmasa da ortaya çıkan verilerde bu detayların yer aldığı da dikkatlerden kaçmıyor. Gündemin önde gelen şirketleri arasında yer alan ard grubun Taşkent bölge genelinde %100 bağlı kalacağı bir şirket kuracağı da ortaya atılan iddialar kapsamında değerlendirilebiliyor.

ARD Grup ile Taşkent Arasındaki Bağlantı

Sanayi ve endüstri alanında yeni gelişmeler yaşanmaya devam ederken son dakika bir gelişme de gündemden bir anı olsun düşmüyor. Bu kapsamda ortaya çıkan bir haberde Sanayi sektörünün önde gelen isimleri arasında yer alan ard grup Özbekistan’ın başkenti olarak bilinen Taşkent bölge genelinde %100 bağlı olacağı bir şirket kurmaya karar verdikleri belirtiliyor. Elde edilen verilerde ise Ard grubun Taşkent bölge genelinde yeni bir şirket kuracağı da gelen bilgiler arasında yer alıyor. Genel olarak bakıldığında Ard Grup şirketinin son dönemlerde yaptığı faaliyetlerle azından söz ettirdiği de ortaya çıkıyor. Şirketin şimdi de Özbekistan’ın başkenti olan Taşkent’te yeni bir şirket kurmaya hazırlandığı ve %100 ortaklık olacakları da belirtiliyor.

ard grup taskentte 100 bagli ortaklik olacak yeni bir sirket kurulacak

Ard Grup Yeni Bir Şirket Kurmaya Hazırlanıyor %100 Bağlı Olacak

Şirket haberleri konusunda yepyeni gelişmeler yaşanmaya kesintisiz bir şekilde devam ediyor. Bu kapsamda ortaya çıkan son dakika bir gelişmede Ard grubun Taşkent bölge genelinde %100 bağlı olacağı bir şirket kurmaya hazırlandığı da belirtiliyor. Entegrasyon alanında çalışmalar yapılmaya devam ederken şirketin Taşkent bölge genelinde kuracağı Şirket ile ilgili gelişmeler de gözler önüne serilmeye başlıyor. Bu kapsamda ard Grup isimli şirketin Taşkent bölge genelinde yeni bir şirket kuracağı da gelen haberler arasında yer alıyor. Genel olarak bakıldığında şirketin bünyesini çok daha ileriye götürmek amacıyla böyle bir karar aldığı da belirtiliyor.

Taşkent’te %100 Bağlı Ortaklık Şirketi

Ard grubunun bağlı olduğu kap tarafından yapılan açıklamaya göre Taşkent’te %100 bağlı ortaklık şirketi kurulacağı belirtiliyor. Yapılan açıklama ise dün sabah saatlerinde kamuoyu ile paylaşılmış oldu. Genel olarak bakıldığında ARD Grup şirketinin Özbekistan’ın başkentinde yeni bir şirket kuracağı da gelen bilgiler arasında yer alıyor. Bu kapsamda ise şirketin kendilerini daha da büyütmek adına böyle bir karar aldıkları da ifade ediliyor. Her ne kadar resmi ve net bir şekilde açıklama yapılmasa dahi Şirket ile ilgili gelen haberler bu yönde ele alınıyor.

ARD Grup Bir İlke İmza Atmaya Hazırlanıyor Taşkent’te %100 Bağlı Ortaklık Şirketi Kurulacak

Ticaret ve sanayi alanında yepyeni gelişmeler yaşanmaya devam ederken bir yeni gelişmede Ard Grup firması tarafından açıklandı. Açıklanan bilgide ise Özbekistan bölge genelinde yeni bir şirket kurulacağı da belirtiliyor. Bu kapsamda ise Ard Grup yetkilileri bir açıklama bulunarak tüm detayları da kamuoyu ile paylaşmış oldu.  Şirket gündeminde entegrasyonun sağlanması amacıyla yeni bir şirket kurulacağı da ifade ediliyor. Bununla birlikte Özbekistan’ın başkenti olarak bilinen Taşkent bölge genelinde yeni bir şirket kurulacağı da belirtiliyor. Bu kapsamda ise Sanayi ve Ticaret alanında yeni gelişmeler de yaşanacak gibi görülüyor.