Newyork Borsası kapanışına ilişkin karışık görüşlere rağmen, bu önemli bir olay. Bunun nedeni, dünyanın en önemli borsalarından biri olması ve aynı zamanda kaç kişinin ona güvenmesidir.New York Menkul Kıymetler Borsası 19 Mart 2019’da kapılarını temelli kapattı. Kapanıştan önce borsaya ne olacağına dair birçok spekülasyon ve söylenti geldi. Bazıları bunun Wall Street’in balonunun patladığının bir işareti olacağını düşünürken, diğerleri NYSE’nin 200 yılı aşkın bir süredir var olduğundan sonsuza kadar devam edeceğini düşündü.New York Menkul Kıymetler Borsası, hem yatırımcılardan hem de tüccarlardan gelen karışık görüşlerle kapılarını kapattı. Bazıları bu karardan mutlu olurken, başka bir yerde para kazanmaları için bir fırsat olduğunu düşündükleri için, bazıları da olaylardaki bu değişiklikten hayatlarının alt üst olacağını düşündükleri için üzüldü.

New York Menkul Kıymetler Borsası, dalgalı bir ticaret gününün ardından 19 Eylül 2018’de kapandı. NYSE, 1792’den beri faaliyette ve dünyanın en büyük borsalarından biri. Tüccarların menkul kıymet alıp satabilecekleri bir yer olarak yaratıldı. NYSE, ikonik statüsü ve 2008 mali krizindeki rolü ile tanınır. Kapanış, ABD borsaları için alışılmadık derecede çalkantılı bir günü sona erdirdi; Dow Jones Endüstriyel Ortalama 600 puandan fazla ve S&P 500 endeksi %3 düştü. Nasdaq Bileşik Endeksi de %2 düşüşle kapanırken, teknoloji ağırlıklı Nasdaq 100 %4 düştü.Kapanış, yüksek frekanslı ticaret stratejilerinin küresel piyasaları istikrarsızlaştırıp bozmadığına dair artan endişelerin olduğu bir zamanda geldi.

New York Menkul Kıymetler Borsası 28 Eylül Çarşamba gününü karışık görünümlerle kapattı. NYSE, bir yüzyıldan fazla bir süredir Amerikan finans sisteminin dayanak noktası olmuştur ve modern kapitalizmin doğum yeri olarak kabul edilmektedir. New York Menkul Kıymetler Borsası 28 Eylül Çarşamba gününü karışık görünümlerle kapattı. NYSE, bir yüzyıldan fazla bir süredir Amerikan finans sisteminin dayanak noktası olmuştur ve modern kapitalizmin doğum yeri olarak kabul edilmektedir. Maliyetleri azaltmak ve Asya ve Avrupa’da ticarete odaklanmak için kapatma kararı alındı. Maliyetleri azaltmak ve Asya ve Avrupa’da ticarete odaklanmak için kapatma kararı alındı. Bazıları daha fazla saat ticaret yapabilecekleri için mutluyken, diğerleri Amerika’da böyle bir hizmet sunan az sayıdaki yerlerden biri olduğu için bunun borsadaki işleri için ne anlama geldiği konusunda endişeli.Bazıları daha fazla saat ticaret yapabilecekleri için mutluyken, diğerleri bunun ne anlama geldiği konusunda endişeli.
newyork borsasi

New York Menkul Kıymetler Borsası, yatırımcılardan gelen karışık görüş sonrasında kapandı. Sonuçta borsaya yatırım yapıp yapmama kararı yatırımcıya aittir. Aynı zamanda bunu geleneksel yatırım için bir sonun işareti olarak düşünmemeliyiz. New York Menkul Kıymetler Borsası, yatırımcılardan gelen karışık görüş sonrasında kapandı. Yatırımcıların hisse senedi, tahvil ve opsiyon gibi farklı yatırım araçlarını kullanarak hisse senedine yatırım yapmaları halen mümkündür. NYSE, elektrik kesintisi nedeniyle 18 Eylül 2018’de kapatıldı. Şirket, elektrik kesintisinin neden kaynaklandığından henüz emin değil. NYSE, elektrik kesintisi nedeniyle 18 Eylül 2018’de kapatıldı. Şirket, elektrik kesintisinin neden kaynaklandığından henüz emin değil. Bu olay, ticaret sisteminin güvenliği ve genel olarak işi nasıl etkilediği hakkında birçok soru ve endişeyi gündeme getirdi.

 New York Menkul Kıymetler Borsası Salı günü yatırımcılardan ve tüccarlardan gelen karışık tepkilerle kapandı. NYSE, bir önceki 3.011.23 puanlık kapanışından 2.872.16 puanlık rekor bir düşüşle kapandı. Trader’lar, işlemler yeniden başlamadan önce Federal Rezerv’in faiz kararının açıklanmasını beklerken, günün ilerleyen saatlerinde Fed’in faiz oranını %1,75’te sabit tutma kararı aldığı açıklandı.NYSE, 2012’den bu yana ticaret hacminde düşüşe neden olan teknoloji ve küresel piyasalardaki değişikliklere ayak uydurmakta zorlanıyor.

New York Borsası karışık bir görünümle kapandı. Bazı insanlar NYSE’nin kapanmasına sevinirken, diğerleri işlerini kaybettikleri için üzüldü. New York Menkul Kıymetler Borsası, iki aylık bir kapanışın ardından 23 Ekim 2018’de kapandı. NYSE’nin başlangıçta 3 Eylül’de kapanması planlanmıştı, ancak Florence Kasırgası nedeniyle ertelendi. Borsa veya ana şirketi Intercontinental Exchange Inc. tarafından herhangi bir duyuru yapılmadığı için borsanın ne zaman yeniden açılıp ticarete devam edeceği belirsiz.