Papara kartların yaygınlaşması ile her yaş grubunun merak ettiği şey ‘ Papara Black Card yaş sınırı var mı? ‘ oluyor. Çünkü küçük yaşlardaki kullanıcılar da artık sanal dünyaya adım attı ve çeşitli alışverişler yapıyorlar. Bu bağlamda sorunun cevabı olarak ‘ Evet ‘ yanıtını verebiliriz. Söz konusu Black Card sahibi olmanın yaş sınırı vardır ve bu sınır 13 yaştır. Yani 13 yaş ve üzeri tüm kullanıcılar Papara Black Card sipariş edebilir ve kullanmaya başlayabilirler. Bu konuda teslim aşamasında 18 yaş altı bireylerin sorun yaşadığına dair bazı sorular internet mecralarında mevcut. Bu konulara da açıklık getirelim.

18 Yaş Altına Papara Black Card Teslim Edilir Mi?

Papara firmasının bu konuda belirttiği yaş sınırının +13 yaş olduğunu söylemiştik. Fakat bazı kullanıcılar Black Card Papara üzerinden sipariş ettikleri kartlarının teslimatı sırasında 18 yaş altı oldukları için sorun yaşadıklarını ve veli nezdinde bu kartın teslimatının gerçekleştiğinden bahsetmişlerdir. Hal böyle değildir. Söz konusu kart 13 yaşından büyük alıcıya imza karşılığı teslim edilebilmektedir. Teslimat konusunda sıkıntı yaşar iseniz Papara Destek ile iletişime geçerek sorununuzu çözebilirsiniz. Fakat genel olarak çoğu kurye firması kişinin imzası ve TC Kimlik kartını, teslimat için yeterli gelir olarak kabul etmektedir.

Papara Black Card Ücreti Nedir?

30.10.2009 tarihinde belirlenen bir karar ile Papara Black Card ile yapılan tüm alışverişlerin ücretsiz olduğu duyurulmuştur. Bu kapsamda Papara Card alır iken yatırılan ücret kart hesaba eklendiği zaman, karta geri yatırılır ve Papara Card bu şekilde ücretsiz olarak alınmış olunur. Kartın alımında yapılan ücret ödemesini de bir nevi kaparo olarak düşünebilirsiniz. Kartın teslimatı sağlandığında söz konusu ücret tarafınıza ulaşacaktır.

Özellikle gençler tarafından sıkça merak edilen Papara Black Card hakkındaki ‘ Papara Black Card yaş sınırı var mı? ‘ sorununun cevabı olarak +13 yaş sınırı Papara hizmetleri tarafından belirlenmiş şeklinde bir cevap verebiliriz. Sizler de 13 yaş ve üstü iseniz Papara Card sipariş edebilir ve alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.